Ubezpieczenie na narty. Jak wybrać?
jesteś tu: Home \ Aktualności \ Ubezpieczenie na narty. Jak wybrać?
ubezpieczenie na narty
17 stycznia 2020 - 20:05 w Aktualności, Bez kategorii, Filmy

Artykuł i film z cyklu „Adamkiewicz wyjaśnia ubezpieczenia”.

Ubezpieczenie na narty. Przykład Zbyszka

Rok temu mój klient Zbyszek nie miał wykupionej na nartach pełnej ochrony ubezpieczenia. Jego ubezpieczenie było pozorne i łączna suma ubezpieczenia kosztów leczenia wynosiła około 5000 zł.

W wyniku nie fortunnego wypadku narciarskiego Zbyszek trafił do lekarza gdzie podjęto leczenia jego kolana. Zabieg oraz badania w Austrii gdzie Zbyszek był na nartach był długotrwały. Koszty leczenia jego nogi wyniosły około 8000 zł. Tym samym różnice w wysokości 2000 zł. Zbyszek płacił z własnej kieszeni. Dlatego gdy….

Gdy wrócił do Polski zaczął szukać agenta który przygotuje mu pełne ubezpieczenie na jego kolejny wyjazd narciarski. Ze względu na fakt, że ubezpieczałem znajomych Zbyszka tak się poznaliśmy. Być może nie byłoby naszej znajomości.

W związku z tym więcej przeczytasz na Facebooku: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

Przykład Agnieszki

Inny przykład. Moja klientka Agnieszka wyjechała na wyjazd narciarki razem ze swoim partnerem również zagranice. Włochy. Podczas zjazdu na nartach Agnieszka zderzyła się z innym narciarzem i straciła przytomność. Musiała być zwożona do najbliższej przychodni skuterem i transportem medycznym. Nieprzytomna leżała kilka dni w tej przychodni gdzie była leczona i badana. Ponieważ b//;/yła bardzo profesjonalnie zbadana i prowadzona przez zagranicznych lekarzy. Koszty leczenia, transportu medycznego, badań wyceniono na 46 tys. EUR co w przeliczeniu wynosi ok.184 000 PLN.

Przed swoim wyjazdem kupiła u mnie ubezpieczenie gdzie koszty leczenia i ratownictwa były na 200 tys. PLN. Udało się. w związku z tym nie poniosła żadnych kosztów. Macie świadomość jakie koszty musiała by ponieść gdyby nie miała ubezpieczenia?

Lubicie zbiórki pieniędzy bo nie mieliście ubezpieczenie na narty?

Jak zdobyć takie pieniądze jeśli się ich nie ma? Zorganizować zbiórkę? Przemyślenia pozostawiam Wam. Prawdopodobnie są podobne do moich.

Reasumując to tylko dwa przykłady a miałem ich dużo więcej. W każdym sezonie ktoś z moich klientów przyjeżdża z takimi doświadczeniami.

Co może się stać?

Co może się stać podczas waszego wymarzonego wyjazdu na narty:

– możecie zjechać z trasy i uderzyć w drzewo lub inną niebezpieczną i wystająca rzecz na szlaku,

– możecie uderzyć w innego narciarza i zrobić krzywdę osobie trzeciej jak i sobie,

– możecie nabawić się poważnej kontuzji po kilku dniach wielogodzinnej jazdy Wasze kolana, stawy nie wytrzymają i trzeba będzie was zwieść ze stoku

– może w was uderzyć inny niedoświadczony narciarz i stracicie przytomność.

Podsumowując po każdym z tych zdarzeń trzeba Was zwieść z miejsca zdarzenia, zawieść do najbliższej placówki medycznej, jak trzeba to polecieć helikopterem, przejść badania i konieczne leczenie za granicą.

Jeszcze bardziej potrzebujesz się przekonać?.

Macie pojęcie jakie to koszty?

Czy pamiętacie jakie są najważniejsze składowe idealnego ubezpieczenia na narty? Ponieważ od 6 lat codziennie ubezpieczam i wyszukuje najlepsze rozwiązania dla moich klientów wyjeżdżających na narty będą to:

  1. Koszty leczenia i ratownictwa.
  2. Następstwa nieszczęśliwych Wypadków.
  3. OC w życiu prywatnym na wypadek szkód wyrządzonych osobom trzecim.
  4. ubezpieczenie bagażu.

Podsumowując zanim wybierzecie się na wymarzone narty nie zapomnijcie do mnie zadzwonić żeby trzymać dopasowaną i kompleksową ofertę ubezpieczenia na narty.

Więcej przeczytasz na moim blogu: https://ubezpieczeniapuls.pl/

Zadzwoń