Najlepsze ubezpieczenie na podróż
jesteś tu: Home \ Bez kategorii \ Najlepsze ubezpieczenie na podróż
najlepsze ubezpieczenie na wyjazd
22 listopada 2019 - 22:50 w Bez kategorii

Najlepsze Ubezpieczenie na podróż – Nie pozwól żeby spotkała Cię historia klientki która za pobyt w szpitalu na swoich tureckich wakacjach zapłaciła 80 tysięcy EUR co daje koszt mniej więcej 320 tys. PLN.

więcej na ten temat przeczytasz https://www.facebook.com/piotr.adamkiewicz.12/posts/1405877852910682

Często przed wyjazdem na wymarzone wakacje ignorujemy fakt, że to właśnie ubezpieczenie podróżne pomoże nam finansowo (!) w nieoczekiwanej sytuacji lub wypadku. Jest kilka punktów o których należy pamiętać kupując takie ubezpieczenie. Oto one.

Najlepsze ubezpieczenie na podróż powinno być pakietowe. Czyli co? Powinno zawierać wszystkie ryzyka które statystycznie najczęściej mogą się zdarzyć Nam na wyjeździe. Dlatego poniżej 4 najważniejsze punkty o których powinieneś pamiętać kupując takie ubezpieczenie.

  1. Koszty leczenia- to najważniejsze ryzyko wyjazdowe gdzie za leczenie można zapłacić majątek poza granicami Polski. Znana jest historia Polki która na wymarzonych wakacjach w Turcji wyglądając przez okno wypadła. Wypadła z 1 piętra w hotelu. Trafiła do szpitala gdzie po leczeniu wystawiono jej rachunek ponad 300 tys. PLN. Czyli ważne żeby suma ubezpieczenia w tym ryzyku nie była niska.
  2. Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków to kolejne ryzyko które powinno być w pakiecie na wyjazd. Zabezpiecza Nas finansowo w sytuacji nieszczęśliwego wypadku.
  3. OC w życiu prywatnym daje Nam poczucie, że w sytuacji zrobienia krzywdy osobom trzecim np: przez przypadek zniszczymy mienie hotelu to właśnie to ryzyko zabezpieczy nas finansowo.
  4. Ubezpieczenie bagażu zamyka wszystkie ryzyka niezbędne w podróży. warto posiadać zabezpieczenie bagażu podczas podróży.

Przeczytaj więcej https://ubezpieczeniapuls.pl/dlaczego-warto-ubezpieczyc-sie-wyjazdu-zagranicznego/

Podsumowując – czy warto ryzykować bankructwo posiadając słabe ubezpieczenie podróżne? Uzupełniając ważne informacje dotyczące polisy na wyjazd warto w przypadku posiadania choroby przewlekłej rozszerzyć o takie zdarzenia swoją polisę.

Z pewnością więcej się dowiesz pytając. O szczegóły zapytaj osobiście – pisząc lub dzwoniąc do mnie. Zachęcam do kontaktu.

Zadzwoń