OC Firmy – w 5 zdaniach
jesteś tu: Home \ Aktualności \ OC Firmy – w 5 zdaniach
7 września 2019 - 20:09 w Aktualności, Porady

OC Firmy- słyszałeś? Wiesz dlaczego wszyscy o tym mówią?

OC Firmy
OC Firmy w 5 słowach

To zdecydowanie największy hit ubezpieczeniowy ostatniego roku. Większość z Nas słyszała o tym ubezpieczeniu. Czy wiesz co daje posiadanie takiej ochrony przez Firmę?

Przede wszystkim chroni od wszelkich szkód wyrządzonych osobom trzecim przez prowadzoną przez Nas działalność gospodarczą. Każda firma powinna posiadać takie ubezpieczenie. Dlaczego?

Ponieważ może Nas ochronić w sytuacji gdy?

  • wykonując remont przewiercimy się przez ścianę gdzie po drugiej stronie wisi telewizor i go zniszczymy,
  • naprawiając silnik pojazdu swojego klienta zniszczymy karoserię wyjeżdżając z garażu,
  • sprzedając wypieki własnego wyrobu kilku klientów zgłosi się do lekarza z poważnymi bólami brzucha.

Czy możemy się obyć bez OC?

Tak, firma nie musi posiadać OC Firmy. Jednak każde zdarzenie gdy wyrządzimy szkodę klientom, kontrahentom lub innym osobom trzecim obciąży Naszą kieszeń.

Podsumowując OC Firmy chroni nasze pieniądze podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki takiej ochronie możemy z większą werwą prowadzić własną firmę.

Poczytasz więcej na moim blogu http://www.ubezpieczeniadlafirm.pl

Ile kosztuje ubezpieczenie OC?

Wbrew pozorom i wbrew temu co się zazwyczaj myśli nie jest to ubezpieczenie znacznie obciążające naszą kieszeń. Powiem wprost możemy zapłacić od 200 zł za rok ochrony z sumą gwarancyjną 200 000 zł. Oraz możemy zapłacić kilka tysięcy w sytuacji gdy mówimy o dużych sumach i odpowiedzialności.

Gdzie ubezpieczę OC dla swojej firmy?

Wybór pośrednika i agenta nie powinien być przypadkowy, wystarczy jeden błąd w przygotowanej ofercie ubezpieczenia i Twoja firma w przypadku szkody nie otrzyma odszkodowania. Jak to możliwe? Wystarczy, że pośrednik nie zbada ryzyk i sytuacji w jakiej działasz. Taka sytuacja spowoduje, że ochrona nie będzie działać.

Zapoznaj się z innymi artykułami na ten temat: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/ oraz https://ubezpieczeniapuls.pl/jak-dobrze-ubezpieczyc-firme/

A ty? posiadasz ubezpieczenie OC Firmy?

Zadaj mi pytanie lub zadzwoń.

Zadzwoń