Ubezpieczenie ALL risks
jesteś tu: Home \ Bez kategorii \ Ubezpieczenie ALL risks
ubezpieczenie ALL risks
27 grudnia 2019 - 22:06 w Bez kategorii

Ubezpieczenie ALL risks – Znacie to?

Pogryzienie nowej kanapy wartej kilka tysięcy złotych przez naszego psa. Pomalowanie wszystkich ścian przez nasze dziecko farbą trudno zmywalną Zniszczenie kanapy przez wylanie kawy na bardzo drogi materiał. Upuszczenie filiżanki kawy na szklany stół który się rozbił.

To zdarzenia z dnia powszedniego. Ja nazywam je szkodami własnymi.

Czy możemy się od tego ubezpieczyć? Odpowiedź brzmi tak!

Każde z tych zdarzeń to tzn. szkoda własna i właśnie takie zdarzenia zabezpiecza ubezpieczenie od wszystkich ryzyk. Takie ubezpieczenie nazywa się czasem ubezpieczenie ALL RISKS czyli szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej a mówiąc wprost ubezpieczenie od wszystkich ryzyk.

Takie ubezpieczenia chroni nasze mienie, mieszkanie czy dom od szkód jakie znamy typu: zalanie, czy kradzież ale i od szkód nietypowych takich jak: – pogryzienie nowej kanapy wartej kilka tysięcy złotych przez naszego psa (!) – pomalowanie wszystkich ścian przez nasze dziecko farbą trudno zmywalną – zniszczenie kanapy przez wylanie kawy na bardzo drogi materiał, – upuszczenie filiżanki kawy na szklany stół który się rozbił.

Z mojej perspektywy ubezpieczenia od wszystkich ryzyk jest pewnego rodzaju królem wśród ubezpieczeń majątkowych ponieważ ratuje nas z niejednej opresji.

Przeczytaj więcej: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

Jak ratuje? Finansowo. Tak ratuje nasze pieniądze.

Miejcie na uwadze, że takie ubezpieczenie musi być nieco droższe od ubezpieczenia dotychczasowego jakie zawsze mieliście wykupione. I dokładnie tak jest. To ubezpieczenie kosztuje nieco drożej od ubezpieczeń jakie do tej pory mieliście na swojej nieruchomości. Jednak po stokroć warto!

Zachęcam wszystkich do sprawdzenia swoich ubezpieczeń bo może się okazać, że zmiana na wyższy wariant od wszystkich ryzyk będzie dla Was bardzo miłym zaskoczeniem. Jak każde bardzo dobre rozwiązanie ma też drobne i uwierające przypadłości 😉;)

Zazwyczaj ubezpieczenie ALL risks od wszystkich ryzyk ma udział własny w szkodach własnych o których dzisiaj Wam opowiadam do 500 zł. czyli jeśli szkoda wyniesie 2000 zł. to ubezpieczyciel odda Wam 1500 zł. Jeśli telewizor kosztował 5000 zł. to ubezpieczyciel odda 4500 zł.

Czy to się opłaca? ubezpieczenie ALL risks Oczywiście.

Z mojej perspektywy to bardzo udany produkt ubezpieczeniowy realnie zabezpieczający Wasze interesy a tak naprawdę pieniądze. Zachęcam do kontaktu w celu sprawdzenia waszego ubezpieczenia i doradzenia w kwestii ochrony Waszych pieniędzy.

przeczytaj więcej: https://ubezpieczeniapuls.pl/

Zadzwoń