Nietypowe ubezpieczenia -darmowy lekarz, darmowy fachowiec.
jesteś tu: Home \ Aktualności \ Nietypowe ubezpieczenia -darmowy lekarz, darmowy fachowiec.
Nietypowe ubezpieczenia
1 listopada 2020 - 19:26 w Aktualności, Bez kategorii, Filmy, Porady

Nietypowe ubezpieczenia. Czy o nich słyszałeś?

Nietypowe ubezpieczenia – Każdy z nas słyszał o ubezpieczeniu samochodu domu albo życia. Dzisiaj dowiecie się o innych nietypowych ubezpieczeniach które mogą być przydatne w Waszym codziennym życiu.

Ubezpieczenie dla Waszego zwierzaka

Z mojej perspektywy ubezpieczenie naszego Pupila czyli psa lub Kota to jedna z ciekawszych propozycji dla posiadaczy zwierzaków.
Wyobraźcie sobie że wasze pociechy mogą być ubezpieczony zupełnie tak jak człowiek od zdarzeń losowych, wypadków, kosztów leczenia. Jednocześnie ubezpieczyciele nie zapomnieli o tym że czasami właściciel zwierzaka może trafić do szpitala i wtedy takie ubezpieczenie zapewnia opiekę dla Waszego pupila.
Być może to nie wszystko. Również otrzymacie ochronę ubezpieczenia w sytuacji gdy wasz zwierzak już odejdzie z tego świata i potrzebna jest Kremacja.

Darmowy fachowiec przez cały rok

Podobnym nietupowym ubezpieczeniem o którym często zapominacie to tzw. home Assistance. Co to jest?
Może będzie to znaczne uproszczenie ale z mojej perspektywy to darmowy Fachowiec przez cały rok dla waszych potrzeb.
Niezależnie czy zatną się wam drzwi, zepsuje komputer, telewizor przestanie odbierać czy np. zapcha się Rura w łazience to wtedy macie darmowego fachowca. Tak nie przesłyszeliście się.

Przeczytaj więcej tutaj: https://ubezpieczeniapuls.pl/

W przypadku nagłego zdarzenia wystarczy dzwonić na infolinię assistance i prosi cię o fachowca do danej usterki. Za fachowca nic nie płacicie a jak dobrze wiecie specjalista sporo kosztuje. Możecie z takiej usługi skorzystać kilka razy w roku.

Ubezpieczenie hałdy ziemi ; )

Innym przykładem nietypowego ubezpieczenia jest ochrona architektury ogrodu. I nie jest to ubezpieczenie popularnych krasnali, altan czy innych tego typu ozdób. Mówimy tutaj o ubezpieczeniu np. odpowiednio ozdobionej i ułożonej ziemi, Hałdy. Ze względu na fakt, że ostatnio kilku moich klientów wyceniło takie Hałdy na kilkanaście tysięcy zł z uwagi na nakład pracy oraz odpowiednie nasadzenia.
Od czego ubezpieczamy Hałdy ziemi?

Np. od zdarzeń losowych typu wichury, Grad, deszcz lub Pożar.

Podsumowując przeczytaj więcej tutaj: http://ubezpieczeniadlafirm.pl/

Nietypowe ubezpieczenia nagrobka

Ostatnim nietypowym ryzykiem o które często proszą mnie seniorzy to ubezpieczenia nagrobka. Wbrew pozorom bardzo często już za życia niektórzy klienci kupują nagrobek lub dbają o nagrobek który był zakupiony dla bliskiego członka rodziny. Od czego możemy ubezpieczyć nagrobek?

Od ognia i zdarzeń losowych czyli wszelkie zdarzenia na które nie mamy wpływu, anomalie pogodowe typu Wichura czy przewrócone drzewo.
Pamiętajmy też, że nagrobki możemy ubezpieczyć od kradzieży.

Nietypowe ubezpieczenia. Darmowy lekarz?

Ostatnim bardzo ciekawym ryzykiem jest tzw. Medical Assistance. Często za niewielką kwotę pieniędzy otrzymujemy opiekę lekarską z perspektywy całego roku. Czyli gdy coś się dzieje możemy zadzwonić po lekarza i otrzymać opiekę prywatną z przyjazdem do domu.

Zapytaj i wybierz jedno dla siebie.

Ponieważ każde z tych ryzyk jest zazwyczaj dodatkiem do ubezpieczenia mieszkania lub domu trzeba o nich pamiętać. Wynika to z tego że tego rodzaju nietypowe ubezpieczenia statystyczne mogą być częściej wykorzystywane dlatego żeby towarzystwo ubezpieczeń mogły je zaoferować trzeba zakupić ubezpieczenie mieszkania lub domu.

Godne uwagi będzie każde zgłoszenie assistance w tym temacie co przełoży się realnie na oszczędność Waszych pieniędzy.
Zapytaj o propozycje dla Ciebie.

Zadzwoń