Co zrobić jak zalałem mieszkanie sąsiada? Ubezpieczenie mieszkania
jesteś tu: Home \ Bez kategorii \ Co zrobić jak zalałem mieszkanie sąsiada? Ubezpieczenie mieszkania
ubezpieczenie mieszkania
12 stycznia 2020 - 19:28 w Bez kategorii

Ubezpieczenie mieszkania na konkretnych przykładach moich klientów.

Bierzecie prysznic, wychodzicie zapominając go zakręcić. Idziecie robić kolacje. Po godzinie przypominacie sobie, że nie zakręciliście prysznica. Okazuje się, że woda z prysznica zalała łazienkę i po kilkunastu minutach zaczęła przeciekać do Waszego sąsiada. Niestety ale jego sufit będzie wymagać pomalowania i osuszenia. Czy to jedyny problem? Niestety ale woda w Waszej łazience zdążyła wniknąć w płytki które po 3 tygodniach się wypaczyły i wymagają położenia na nowo. Wasza obecna sytuacja finansowa nie jest zbyt dobra żeby ponosić taki koszt.

Wasz pies pogryzł dziecko sąsiada..

Przede wszystkim to drastyczna sytuacja jednak zdarzająca się moim klientom. Dziecko trafia do szpitala. Jest leczone, musi przejść rehabilitacje. Wasz sąsiad żąda odszkodowania i zwrotu kosztów leczenia. Czujecie, że nie stać Was na to. w związku z tym jest rozwiązanie?

Podczas pracy w kuchni Wasza patelni wypada z ręki i niszczy płytę grzewczą, niestety trzeba ją wymienić ponieważ koszt naprawy jest zbyt duży. Macie pieniądze na nową?

Podczas burzy otwarte okno spowodowało, że ulewny deszcz zalał część podłogi która się teraz wypaczyła i trzeba ją wymienić na nową. Niestety ale nie możecie wymienić samego narożnika i trzeba naprawić całą podłogę, żeby nie było widać tej ingerencji. Koszt naprawy to ponad 1000 zł. plus robocizna.

Wasza pralka przecieka, okazuje się, że wąż za pralką pęka i zalewa waszą kuchnię i mieszkanie sąsiada. Koszty naprawy podłogi i malowania ścian to kilkaset złotych. Czujecie, że koszt tej naprawy to ostatnie Wasze pieniądze w tym miesiącu. Być może jest na to rozwiązanie?

Przeczytaj więcej na Facebooku: https://www.facebook.com/ubezpieczeniapuls/

Wyjeżdżacie z garażu i podczas wyjazdu uszkadzacie drzwi garażowe dość poważnie. Okazuje się, że trzeba wymienić całą bramę wyjazdową żeby móc znów korzystać z garażu. Wymiana to koszt 2800 zł.

Stać Was na to nie posiadając ubezpieczenie mieszkania?

Każde z tych zdarzeń to typowa szkoda ubezpieczeniowa moich klientów z ostatniego czasu. Każda z tych szkód została zlikwidowana z polisy moich klientów. Ubezpieczenie mieszkania zabezpiecza większość tego typu wydarzeń. Ważnym aspektem będzie co chcesz ubezpieczyć.

Wiesz na co zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim co chcesz ubezpieczyć. Czy będzie to wyposażenie czyli rzeczy na stałe zamontowane w mieszkaniu lub domu typu: sprzęt w zabudowie RTV, AGD? Czy będą to rzeczy osobiste typu ciuchy, buty, telefony komórkowe czy tablety?.

Warto zastanowić się czy w piwnicy będą przechowywane wartościowe rzeczy typu rower lub sprzęt z domu. Ponieważ w takich miejscach może się znajdować Wasz majątek.

Z pomocą Waszego agenta cały proces ubezpieczenia będzie prosty i przejrzysty. Wystarczy tylko 5 minut na rozmowę z Waszym agentem. Jeśli czujecie, że łatwiej Wam napisać maila to możecie napisać maila do swojego agenta i krok po kroku ubezpieczyć Waszą nieruchomość.

w przeciwieństwie do porównywarki w internecie Wasz Agent doradzi i wysłucha.

Podsumowując każde z nieszczęśliwych wydarzeń może być zlikwidowane z waszej polisy na mieszkanie i dom. Dlatego pozwól zaoszczędzić pieniądze dla siebie.

Przeczytaj więcej na moim blogu: https://ubezpieczeniapuls.pl/

Zadzwoń