Ubezpieczenia grupowe dla pracowników
jesteś tu: Home \ Aktualności \ Ubezpieczenia grupowe dla pracowników
ubezpieczenia grupowe
22 października 2020 - 14:08 w Aktualności, Bez kategorii, Filmy, Porady

Co to „grupówka” ubezpieczenia grupowe?

Ubezpieczenia grupowe – każdy z Was słyszał o tzn. „grupówkach” ale mało kto zdaje sobie sprawę co to konkretnie znaczy.

Ponieważ Każdy przedsiębiorca słyszał coś o ubezpieczenia grupowe to koniecznie należy wyjaśnić ten temat bardziej szczegółowo.

Dlatego zachęcam do odpowiedzi na pytanie czy Wasi pracownicy posiadają ubezpieczenia od trwałego uszczerbku na zdrowiu, wypadku albo śmierci w pracy? Zastanawialiście się co się stanie gdy taka sytuacja będzie mieć miejsce?

Przeczytaj więcej tutaj: http://www.ubezpieczeniadlafirm.pl

Jak zrobić dobrze pracownikom?

Podobnie jak w indywidualnych ubezpieczeniach na życie i zdrowie ubezpieczenie grupowe dla pracowników również chroni od :

  • śmierci w pracy
  • śmierci podczas wykonywania swoich obowiązków
  • nieszczęśliwego zdarzenia lub wypadku
  • pobyty w szpitali
  • trwałego uszczerbku na zdrowiu
  • oraz wielu innych nieprzyjemnych zdarzeń.

Prawdopodobnie w tak niskiej cenie nie znajdziemy na rynku ubezpieczeniowym tak szerokiej ochrony ubezpieczenia dla pracowników.

Co jest ważne ubezpieczenia grupowe?

Ze względu na to, że takie ubezpieczenie posiada wiele ryzyk czyli sytuacji kiedy następuje wypłata odszkodowania są ważne inne aspekty. W momencie wyboru oferty ważne staje się dokładne określenie zakresu ubezpieczenia. Ma to znaczenie w sytuacji gdy np: mamy młodych pracowników i zależy im na nieszczęśliwych wypadkach czy urodzeniu dziecka a inna ochrona będzie dla starszych pracowników którym zależy na pobycie w szpitalu.

Godne uwagi jest posiadanie ubezpieczenia grupowego dla pracowników uwzględniając prawidłowy przekrój wiekowy naszego zespołu oraz jego oczekiwania co do zakresu ochrony.

Więcej znajdziesz tutajhttps://ubezpieczeniapuls.pl/abc-ubezpieczenie-firmy-na-co-zwrocic-uwage/

Podsumowując:

Nie czekaj aż twój konkurent w ramach zachęty zaproponuje twojemu pracownikowi ubezpieczenie grupowe jako ważny benefit. Zadbaj o to, żeby Twoi pracownicy posiadali odpowiednią ochronę ubezpieczenia w pracy.

Ty też na tym skorzystać odliczając sobie w koszty ten wydatek.Chcesz wiedzieć więcej? napisz lub zadzwoń.

Zadzwoń